Dzień Piżamy

16 lutego 2023 r. uczniowie naszej szkoły spędzili w niecodziennej, przemiłej atmosferze.  Powód tej radości, zadowolenia i uśmiechu na twarzy to zorganizowany przez Samorząd Uczniowski Dzień Piżamy.

         Dzień Piżamy to przede wszystkim dzień zwrócenia uwagi na zdrowie i empatię. To, co dla nas jest związane z odpoczynkiem i spokojem, dla innych jest symbolem walki o zdrowie i życie. Dlatego, aby okazać nasze wsparcie wszystkim najmłodszym pacjentom i ich rodzinom,tego dnia zmieniliśmy nasze codzienne ubranie na wygodną piżamę. Na szkolnych korytarzach można było spotkać uczniów w tradycyjnych zestawach do spania, kolorowych kombinezonach piżamowych, cieplutkich szlafrokach czy zabawnych kigurumi. Były żyrafy, jednorożce, zebry i inne postaci z krainy bajek. Niektórzy przynieśli też swoje ulubione poduszki lub maskotki.

     Przemiłą niespodziankę dla wszystkich uczniów przygotowała szkolna kuchnia, serwując wszystkim kakao. Patrząc po radości wymalowanej na twarzach uczniów  mleczno-czekoladowy napój wszystkim bardzo smakował.




2023-03-03

Dodaj komentarz

Ataraksja