Zakładanie Ogródka
Uczniowie klasy 3a założyli szkolny ogródek, aby upiększyć teren wokół szkoły i nauczyć się dbać o rośliny. Dzieci wspólnie sadziły kwiaty, warzywa oraz zioła. Każdy uczeń miał swoje zadanie – jedni kopali ziemię, inni podlewali rośliny lub przygotowywali grządki. Praca w ogródku sprawiła wszystkim dużo radości i nauczyła współpracy. Dzięki zaangażowaniu klasy szkolny ogródek wygląda pięknie i kolorowo.

2026-05-26







