Zajęcia Kulinarne
Uczniowie klasy 3a uczestniczyli w ciekawych zajęciach kulinarnych. Dzieci przygotowywały minihamburgery, chrupiące tosty oraz pyszną sałatkę owocową. Podczas pracy uczniowie uczyli się zasad zdrowego odżywiania, bezpiecznego korzystania z przyborów kuchennych oraz współpracy w grupie. Wszystkie potrawy wyglądały bardzo apetycznie i smakowały wyśmienicie. Zajęcia sprawiły dzieciom dużo radości i były świetną okazją do wspólnej zabawy.

2026-05-26







