XLVII Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

22 maja 2026 r. w Pile odbył się XLVII Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla Uczniów Szkół Podstawowych!

W wydarzeniu udział wzięło ponad 200 uczniów z całej Wielkopolski, w tym uczniowie naszej szkoły – reprezentanci powiatu słupeckiego.

Uczestnicy rywalizowali w konkurencjach teoretycznych i praktycznych, sprawdzając swoją wiedzę z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego, umiejętność jazdy rowerem oraz udzielania pierwszej pomocy.

Turniej był doskonałą okazją do promowania bezpieczeństwa na drogach i rozwijania ważnych umiejętności wśród młodzieży.

Gratulujemy naszym uczniom, którzy wywalczyli sobie możliwość uczestnictwa w etapie wojewódzkim! To niesamowite osiągniecie! Gratulacje!




2026-05-26

Dodaj komentarz

Ataraksja