Wycieczka do ZOO
W czwartek dzieci z grupy 0a i 0c wyruszyły na wycieczkę do ZOO Borysew. Pierwszym punktem wycieczki była przejażdżka kolejka, podczas której dzieci mogły obserwować zwierzęta, których wcześniej nigdy nie widziały. Kolejnym etapem były warsztaty edukacyjne, gdzie mogliśmy pogłaskać jaszczurki, szynszyle i żółwie. Podziwialiśmy pokaz karmienia foki o imieniu Dawid oraz jej popisy w wodzie. Największa atrakcja okazało się jednak karmienie ptaków.


2026-05-11







