Wielki Konkurs Fotograficzny „Cztery Pory Roku” – edycja 2022

Wzorem lat ubiegłych zapraszamy wszystkich uczestników konkursu i opiekunów z lat poprzednich oraz chętnych do udziału w Wielkim Konkursie Fotograficznym „Cztery Pory Roku”, edycji na 2022r.
Termin nadsyłania zdjęć do 17 października 2022r.
Zdjęcia nie muszą być wywołane można je przysłać na elektronicznych nośnikach danych np. CD, DVD.

Można nadsyłać zdjęcia z lat ubiegłych, które nie brały do tej pory udziału w poprzednich edycjach konkursu. Przedmiotem konkursu są zdjęcia promujące Powiat Słupecki wykonane na terenie powiatu lub parków krajobrazowych: Powidzkiego i Nadwarciańskiego. Konkurs odbywa się w trzech kategoriach: Przyroda, Wydarzenia, Kultura i historia. W każdej kategorii można przesłać maksymalnie 3 zdjęcia. Prace powinny mieć formę elektroniczną na zewnętrznych nośnikach danych (CD, DVD). Zalecany wymiar ok. 3 MB, format jpg, jpeg. Lub odbitek i wysokiej jakości wydruków o rozmiarze od 18×24 cm do ok. 21×30 cm. W przypadku odbitek koniecznie załączyć wersję elektroniczną. Na odwrocie każdej fotografii opisać jej: kategorię, tytuł, imię i nazwisko autora. Do zdjęć należy załączyć zgłoszenie, w którym należy podać: dane adresowe autora zdjęć, tel. kontaktowy, e-mail (jeśli jest), datę urodzenia, kategorię i tytuł zdjęcia, krótki opis (co przedstawia) i miejsce jego wykonania, oświadczenie, że jest się autorem nadesłanych prac i posiada się do nich prawa autorskie, oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem konkursu i zgodą na zawarte w nim uregulowania (w imieniu osoby nieletniej podpisuje opiekun ustawowy lub prawny). W każdej z kategorii zostanie przyznane pierwsze miejsce oraz wyróżnienia. W ramach istniejących kategorii zostaną przyznane dodatkowe nagrody.
Przewidziane są cenne nagrody o łącznej wartości ok. 3 000 zł. W skład Jury oceniającej prace wejdą zwycięzcy konkursu z edycji na 2021 rok.

Zdjęcia należy nadsyłać na adres:
Słupecka Organizacja Turystyczna,
ul. Poznańska 18, 62-400 Słupca
z dopiskiem: Wielki Konkurs Fotograficzny „Cztery Pory Roku”, edycja 2022

W załączeniu regulamin oraz karta zgłoszeniowa.
Zachęcamy do udziału.
W szkole prace można przesyłać do pani Jolanty Król po wakacjach.

regulamin.doc – zobacz dokument

karta zgłoszeniowa.doc – zobacz dokument
2022-09-15

Dodaj komentarz

Ataraksja