Stacja do nauki segregacji odpadów

W ramach tegorocznej edycji konkursu „Lekcja nieśmiecenia” nasza szkoła znalazła się wśród 20 laureatów konkursu i została nagrodzona wartościową nagrodą w postaci stacji do segregacji odpadów.

„Lekcja Nieśmiecenia” to projekt realizowany w ramach programu „Ekoedukacja” przez Fundację Nasza Ziemia wraz z firmą Henkel Polska sp. z o.o., który podobnie jak „Sprzątanie świata” ma na celu teoretyczną i praktyczną naukę ekologicznych nawyków związanych z segregacją odpadów.

Tegoroczna edycja była prezentacją tego co robimy dla dobra naszej Planety. W zadaniu konkursowym należało podzielenia się naszymi działaniami, które podejmujemy w celu ochrony środowiska przyrodniczego oraz opisać sukcesy o znaczeniu proekologicznym, które zapisały się na konto naszej szkoły w latach 2020-2023.

Wierzymy, że będzie to świetne narzędzie dydaktyczne do praktycznej nauki segregacji odpadów i przyczyni się do jeszcze większej świadomości i kultury oraz mądrego zarządzaniu surowcami, które są do naszej dyspozycji.
2023-10-18

Dodaj komentarz

Ataraksja