Lech - Cracovia

W niedzielę 10 grudnia 2017r. w naszej szkole został zorganizowany wyjazd na mecz do Poznania. Dzięki akcji Lecha Poznań "Kibicuj z klasą" otrzymaliśmy pakiet bezpłatnych biletów. Wyruszyliśmy ze szkolnego parkingu ok. 14.30. Mimo trudnych warunków udało nam się dotrzeć na stadion na ostatnią chwilę. Gdy zajmowaliśmy miejsce na trybunach, zawodnicy już grali. Przez pierwsze pare minut sytuacja na boisku była nieciekawa. Mecz przebiegał spokojnie, mało składnych akcji. Miało się wrażenie, że obie drużyny dopiero rozgrzewają się do prawdziwego natarcia. W drugim kwadransie pierwszej połowy padła bramka, strzelona przez E. Dilavera. Natomiast w drugiej połowie, gra przebiegała bez żadnych bramek. Gdy mecz się skończył wynikiem 1:0 dla gospodarzy. Duże wrażenia poza małymi emocjami na boisku zrobiła na nas tradycyjna oprawa meczowa przygotowana przez kibiców Kolejorza. Udając sie do autokaru napotkaliśmy na bardzo zimową aurę, przez co chcielismy wrócic szybko do domu na ciepłą i rozgrzewającą herbatę.