Sukces podczas Festiwalu Nauki w Kleczewie !!!!

Dnia 15 marca uczniowie klas 8 oraz uczniowie klas 3 gimnazjum naszej szkoły wraz z opiekunami, wybrali się na Festiwal Nauki, który odbył się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Adama Mickiewicza w Kleczewie.

Podczas pobytu w liceum nasi uczniowie byli świadkami różnorodnych występów, pokazów chemicznych zaprezentowanych przez uczniów tej szkoły. Po zakończeniu uroczystości, młodzież przystąpiła do pisemnej rywalizacji konkursowej z różnych przedmiotów. Wszyscy uczestnicy chcieli wypaść jak najlepiej, atmosfera na sali była napięta, jednak nasi reprezentanci bardzo dobrze sprostali temu wyzwaniu. W festiwalu wzięło udział wiele szkół, rywalizując o tytuły zwycięzców.

Po otrzymaniu wyników z konkursu okazało się, że nasi podopieczni uzyskali największą ilość punktów. 29 kwietnia o godz. 12.00 odbyły się Drzwi Otwarte w kleczewskim liceum oraz wręczenie nagród laureatom. Z naszej szkoły laureatami zostali:
Hanna Fajfer – matematyka, Roksana Kotecka – język polski, Michalina Świątek – chemia, Alicja Pawlaczyk – fizyka, Mateusz Piasecki – religia.
Ponadto nasza szkoła otrzymała tytuł ,,Szkoła Podstawowa Intelektualnych Mistrzów 2019!!!”
Serdecznie gratulujemy nagrodzonym jak i pozostałym uczestnikom za zaangażowanie oraz życzymy dalszych sukcesów. Dziękujemy również opiekunom.

2019-05-07

Twój komentarz?

Autor:

Ataraksja