Prace Nadii, Martyny i Wiktorii docenione na konkursie „Stop mowie nienawiści”

Z radością informujemy, że prace Martyny Rożek, Nadii Leśniewicz i Wiktorii Kawulak z klasy IIIa gimnazjum na plakat i spot reklamowy zdobyły nagrody i wyróżnienia podczas Powiatowego Konkursu "Stop mowie nienawiści" zorganizowanego przez Zespół Szkół Ekonomicznych im. Maksymiliana Jackowskiego w Słupcy oraz Komendę Powiatową Policji w Słupcy.
Głównym założeniem konkursu było zwiększenie świadomości młodzieży i osób dorosłych w zakresie przeciwdziałania propagowaniu faszyzmu i innych ustrojów totalitarnych oraz przestępstwom nawoływania do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych, czy społecznych.
Nadia i Martyna były głównymi autorkami filmu zrealizowanego z dużym udziałem i zaangażowaniem uczniów z klas VII, VIII i oddziałów gimnazjalnych, który w kategorii szkół podstawowych zdobył II miejsce w powiecie.
Ponadto Martyna i Wiktoria wykonały plakaty zdobywając kolejno III miejsce i wyróżnienie w kategorii szkół podstawowych.
Zapraszamy do obejrzenia filmu i do galerii zdjęć:
https://www.youtube.com/watch?v=DQQc-yq9vCs&feature=share&fbclid=IwAR2R9ehEHtQjOydURkMjBMwHHTsUteQt5dWK2XiJhV86_gWFzJqKgim7isQ
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

2019-05-07

Twój komentarz?

Autor:

Ataraksja