Uczniowie nagrodzeni w Wielkim Konkursie Fotograficznym „Cztery Pory Roku”

Uczniowie nagrodzeni w Wielkim Konkursie Fotograficznym „Cztery Pory Roku” W listopadzie została rozstrzygnięta tegoroczna edycja Wielkiego Konkursu Fotograficznego „Cztery Pory Roku”, której organizatorem jest Słupecka Organizacja Turystyczna przy współpracy Starostwa Powiatowego w Słupcy i Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego.
W konkursie wzięło udział siedmioro uczniów naszej szkoły z klas siódmych i ósmych. Prace oceniono w trzech kategoriach: „Przyroda”, „Kultura i Historia” i „Wydarzenie” Wyróżnienie specjalne w kategorii „Kultura i Historia” otrzymał za zdjęcie pt. „Miejsce kaźni członków Polskiej Organizacji Wojskowej” – Fabian Zieliński z kl. 8a.

Wyróżnienia w kategorii „Przyroda” otrzymali: Patryk Bełza z kl. 8a za zdjęcie pt. „Pole” oraz Michalina Dymowska z kl. 8a za zdjęcie pt. „Spacer”.

Nagrodę specjalną w kategorii Przyroda otrzymała Bojarska Justyna z kl. 7a za zdjęcie pt. „Zima w ogrodzie”.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym, wyróżnionym i pozostałym uczestnikom konkursu.

Wszystkie wyróżnione zdjęcia można oglądać na pierwszej wystawie pokonkursowej zorganizowanej w holu Starostwa Powiatowego w Słupcy. Wystawa będzie też w późniejszym terminie prezentowana w Szkole Podstawowej w Ostrowitem.

Zapraszamy wszystkich fascynatów i lubiących fotografować do udziału w kolejnej edycji konkursu na rok 2022. Szczegółowe informacje o kolejnych wystawach i konkursach będzie można znaleźć na stronach internetowych Słupeckiej Organizacji Turystycznej www.slot.slupca24.pl, w zakładce „Aktualności”.


2021-11-24

Twój komentarz?

Autor:

Ataraksja