Absolwenci naszej szkoły nagrodzeni w konkursie „Nasz pomysł na ochronę środowiska” – edycja 2020

Absolwenci naszej szkoły nagrodzeni w konkursie  „Nasz pomysł na ochronę środowiska” – edycja 2020 W marcu 2020 r. trzyosobowy zespół uczniów z kl. 8 (obecnie już absolwentów naszej szkoły, w osobach: Maja Mikuła, Aleksandra Jóźwiak i Jakub Tomczak), rozpoczął pracę nad przeprowadzeniem prośrodowiskowej kampanii edukacyjnej w ramach V edycji konkursu organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego pt. „Nasz pomysł na ochronę środowiska”. Na początku pracowaliśmy wspólnie, na zasadzie burzy mózgów i omawiana poszczególnych sposobów realizacji, ale sytuacja z pandemią spowodowała, że musieliśmy kończyć rozpoczęte plakaty w domach – indywidualnie, stąd powstały 2 niezależne wersje ulotek pod hasłem: „OBSERWUJ. WYCIĄGAJ WNIOSKI. DZIAŁAJ ROZSĄDNIE”, jakie można było znaleźć w środowisku lokalnym i w przestrzeni medialnej.

Praca naszych uczniów została jednak doceniona przez jury konkursu a zespół zdobył nagrody cenne nagrody rzeczowe, które mogą pomóc im w zdalnej edukacji oraz nagrodę finansową i tabliczkę pamiątkową dla szkoły.

Laureatom serdecznie gratulujemy i dziękujmy za trud włożony w realizację projektu w tak trudnych warunkach pracy zdalnej.


2020-12-08

Twój komentarz?

Autor:

Ataraksja