Certyfikat dla Szkoły

Certyfikat dla Szkoły Z końcem I semestru 2020 r. dobiegła końca XIII edycja programu Insta.Ling, a na zakończenie szkoły, które spełniły określone wymagania otrzymały certyfikat. Dlatego z dumą możemy poinformować, że Szkoła Podstawowa w Ostrowitem została nagrodzona Certyfikatem Jakości Kształcenia.

Certyfikatdla Szkół biorących udział w projekcie Insta.Ling to forma wyróżnienia za wdrażanie innowacyjnych technologii w nauczaniu języków.

Insta.Ling jest stroną WWW do nauki słówek języków obcych. Nauczyciel przydziela słówka z przerabianego w szkole materiału, a uczniowie razem z Insta.Ling powtarzają je w domu.

Nauczyciel i rodzice dostają szczegółowe raporty o systematyczności pracy ucznia i jego postępach w nauce, a Insta.Ling dba, aby powtórki słówek były dostosowane indywidualnie do potrzeb ucznia. Uczestnictwo w Programie Insta.Ling dla Szkół to bezpłatny dostęp do systemu dla nauczyciela, uczniów i rodziców.

Obecnie trwa XIV edycja, a już od września rusza XV edycja programu Insta.Ling, w której również zamierzamy uczestniczyć. Gorąco zachęcamy uczniów do skorzystania z tej metody nauki.


2020-05-28

Twój komentarz?

Autor:

Ataraksja