Maseczki

W związku z panującą pandemią koronawirusa oraz tym, że noszenie maseczek w przestrzeni publicznej jest obowiązkowe, Szkoła Podstawowa im. Ludwiki Jakubowicz w Ostrowitem postanowiła wykorzystać ten czas aby stawić czoła zagrożeniom.
Praktycznym rozwiązaniem są bawełniane maseczki wielokrotnego użytku, które można prać w temperaturze minimum 60 0C, a następnie prasować. Uszyliśmy maseczki różnej wielkości, w różnych kolorach i wzorach, aby przypadły do gustu naszym dzieciom.
Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Ludwiki Jakubowicz w Ostrowitem składa podziękowanie dla głównej koordynatorki całego przedsięwzięcia Pani Małgorzaty Maciejewskiej, której wielkie zaangażowanie i umiejętności pozwalają nam uczestniczyć w tym szczytnym celu. Podziękowania kieruję również do Rady Rodziców naszej szkoły za wsparcie tej inicjatywy.
W chwili obecnej uszyto ponad 100 maseczek dla dzieci naszej szkoły, rodzice będą mogli je odbierać w sekretariacie szkoły od poniedziałku w godzinach od 8.00 – 13.00. W razie większego zainteresowania istnieje możliwość uszycia większej ilości maseczek.

2020-05-08

Twój komentarz?

Autor:

Ataraksja