Szkoła Małego Inżyniera !!!


ZOBACZ PLAKAT MAŁEGO INŻYNIERA zobacz dokument


Nasza szkoła bierze udział w programie Szkoła Małego Inżyniera, którego organizatorami są Volkswagen Poznań oraz Fundacja Rozwoju Edukacji Małego Inżyniera.

W ramach programu zwycięskie szkoły mogą pozyskać cenne nagrody, które będą niezwykle przydatne do nauki i promocji nauk ścisłych w placówce.

Od dzisiaj do 6.grudnia można głosować na Szkołę Podstawową w Ostrowitem! Codziennie można oddać jeden głos! Głosowanie jest bezpłatne!!!!! koszty wysyłki SMS z kodem pokrywa Volkswagen Poznań Sp. z o.o.

Każda z dziesięciu zwycięskich szkół otrzyma niepowtarzalny zestaw nagród:

- Zestawy klocków LEGO® MINDSTORMS® EV3 o wartości 6000 złotych! To niesamowicie uniwersalny oraz zaawansowany technologicznie zestaw klocków LEGO, który pozwala na samodzielne konstruowanie i programowanie robotów z wykorzystaniem łatwego i przyjaznego oprogramowania.

- Festiwal Technologiczny, który odbywa się w zwycięskiej szkole to seria niezwykłych stanowisk edukacyjnych oraz warsztatów z zakresu robotyki oraz programowania dla wszystkich uczniów szkoły.

!!!!Głosowanie odbywa się za pośrednictwem Serwisu poprzez kliknięcie „głosuj”. Każdy głosujący może głosować tylko raz ciągu doby, na jednego wybranego przez siebie Uczestnika. W kolejnej dobie ten sam głosujący może oddać kolejny głos.Aby oddać głos należy podać na stronie projektu numer telefonu komórkowego, na który wysłany zostanie SMS z kodem. Po prawidłowym wprowadzeniu otrzymanego kodu głos jest doliczany do punktacji wybranej wcześniej szkoły. Każda ze zwycięskich szkół otrzyma niepowtarzalny zestaw nagród, który dostarczy wiedzy, narzędzi oraz pomysłów do promocji nauk ścisłych w swoich placówkach. Dzięki nim nawet młodsze dzieci pokochają robotykę i automatykę – to pewnie! Praktyczna wiedza przekazana w atrakcyjny sposób to klucz do umysłów i serc przyszłych Małych Inżynierów Volkswagen Poznań

2019-11-27

Twój komentarz?

Autor:

Ataraksja